

Подарунковий набір для сну Victoria's Secret наволочка, маска для сну та гумка для волосся 1159854328 (Білий O
2 044 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1159854328
+380 (95) 316-88-74
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір Victoria's Secret. Ідеальний подарунок для тих хто цінує здоровий сон. Цей сатиновий подарунковий набір для сну включає маску для сну, гумку для волосся і наволочку. Набір оригінальний принт. Розмір наволочки: 71*51 см. Розмір маски: 20*8 см. Розмір гумки для волосся: 10 см. Відмінна якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | One Size |
| Розмір маски для очей | 20*8 см |
| Розмір наволочки | 71*51 см |
| Розмір гумки для волосся | 10 см |
| Склад | 96% поліестер, 4% еластан |
| Візерунки і принти | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 044 ₴



