Сонцезахисні окуляри GAPСтильні окуляри з затемненими рожевими лінзами.Оригінальна оправа у формі серця з леопардовим принтом надає образу яскравості та настрою.Ідеальні для сонячних днів і модних образів.Ширина лінзи — 4,3 см. Ширина перенісся — 1 см. Довжина дужки — 13 см. Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gap |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 13 см |
| Розмір | One Size |
| Склад | Пластик |
| Ширина лінзи | 4,3 см |
| Ширина перенесення | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666 ₴





