Сонцезахисні брендові окуляри Guess Pilot.Підкресліть свій образ сонцезахисними окулярами від GUESS Pilot.Ети стильні сонцезахисні окуляри стануть вашими улюбленими окулярами завдяки їхній високій якості та майстерності виготовлення.100% захист від ультрафіолету.Форма: Pilot. Матеріал оправи: метал.Квіт оправи: Блискучий срібний. Колір лінз: Димчасті.Ширина лінзи: 6 смШирина перенісся: 1,2 см Довжина дужки: 14 см Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 14 см |
| Розмір | One Size |
| Склад | 100% Метал |
| Ширина лінзи | 6 см |
| Ширина перенесення | 1,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 221 ₴






