Сонцезахисні брендові окуляри Guess Butterfly 1159812844 (Коричневий, One size)
2 022 ₴
- Немає в наявності
- Код: art656700
+380 (95) 316-88-74
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонцезахисні брендові окуляри Guess Butterfly.Підкресліть свій образ сонцезахисними окулярами від GUESS.Етистильні сонцезахисні окуляри стануть вашими улюбленими окулярами завдяки їхній високій якості та майстерності виготовлення.100% захист від ультрафіолету.Форма: Butterfly. Матеріал оправи: Пластик.Квіт оправи: Гавана. Тип лінз: Коричневий градієнт.Ширна лінзи: 5,8 смШирина перенісся: 1,7 см Довжина дужки: 14,5 смВ комплекті захисний чохол з екошкіри на кнопці.Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 14,5 см |
| Розмір | One size |
| Склад | 100% пластик |
| Ширина лінзи | 5,8 см |
| Ширина перенесення | 1,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴








