Сонцезахисні брендові окуляри Cat Eye Guess 1159812831 (Коричневий, One size)
2 118 ₴
- Немає в наявності
- Код: art144514
+380 (95) 316-88-74
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонцезахисні брендові окуляри Guess Cat Eye. Подовжте свій образ сонцезахисними окулярами від GUESS Cat Eye.Етистильні сонцезахисні окуляри стануть вашими улюбленими окулярами завдяки їхній високій якості та майстерності виготовлення.100% захист від ультрафіолету.Форма: Cat Eye. Матеріал оправи: пластик.Квіт оправи: світло-коричневий. Тип лінз: коричневий градієнт.Ширина лінзи: 5,6 см Ширина перенісся: 1,7 см Довжина дужки: 15 смВ комплекті захисний чохол із м'якої екошкіри на кнопці.Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 15 см |
| Розмір | One size |
| Склад | 100% пластик |
| Ширина лінзи | 5,6 см |
| Ширина перенесення | 1,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118 ₴








