Жіночі сонцезахисні окуляри GUESS.Оригінальні сонцезахисні окуляри GUESS з незвичайною формою в металевій оправа та чорні лінзами.Логотип бренда на дужках.Стильні окуляри в комплекті з чохлом-мішочком зі штучної шкіри.Покриття, стійке до подряпин.Відмінна якість.Ширина лінзи — 5,6 см. Ширина перенісся — 1,5 см. Довжина дужки — 14,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 14,5 см |
| Розмір | One size |
| Склад | Метал/Пластик |
| Ширина лінзи | 5,6 см |
| Ширина перенесення | 1,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴






